Реабілітація

Війська Російської Федерації щодня здійснюють ракетні обстріли житлових районів українських міст і селищ, внаслідок яких потерпає мирне населення України. Кількість постраждалих українців, серед яких значну частку складають діти, невпинно зростає. Саме тому благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА» надає першочергову допомогу та сприяє оздоровленню дітей, які постраждали внаслідок військових дій, дітей, які позбавлені батьківського піклування та дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей. Також допомогу у реабілітації та оздоровленні можуть отримати постраждалі під час воєнних дій цивільні, які потребують особливого догляду, тривалого лікування та реабілітації.

Окремої уваги заслуговують військовослужбовці, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, особи, звільнені з військової служби, які в обов’язковому порядку повинні пройти безоплатну психологічну, медико-психологічну реабілітацію у відповідних санаторно-лікувальних закладах.

Благодійний фонд «Людина» у співпраці з партнерами організовує роботу з реабілітації осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Росії проти України шляхом відновлення фізичного та психологічного здоров’я учасників бойових дій, досягнення ними соціально-психологічного благополуччя.

Щоб залишити заявку, заповніть, будь ласка, форму