Гуманітарна допомога

Унаслідок російської воєнної агресії тисячі українців стали вимушеними переселенцями, більшість з них втратили постійний дохід та можливість утримувати себе та своїх дітей. Багато людей залишаються у заблокованих містах на окупованих територіях, у той час, коли інші потребують нагальної допомоги у визволених від російських загарбників містах. 

У зв’язку з цим, благодійний фонд «Людина» організовує доставку гуманітарної допомоги на точки розподілу та склади, розподіляє гуманітарну допомогу серед постраждалих, і здійснює адресну доставку. 

До гуманітарної допомоги належать, зокрема, одяг, взуття, текстильні вироби, меблі, побутова техніка, медико-соціальне обладнання та оснащення (лікарняні ліжка, інвалідні візки, ролатори, медична техніка тощо), продукти харчування, гігієнічні матеріали, засоби гігієни, медикаменти та інше. Власне предмети гуманітарної допомоги можуть бути як новими, так і такими, що були в ужитку. 

Допомога надається фізичним особам, територіальним громадам, неприбутковим організаціям, а також юридичним особам приватного права, які постраждали від воєнних дій. Для зручності надається реєстраційна форма для осіб, що потребують допомоги.


Щоб залишити заявку, заповніть, будь ласка, форму