Навчання для дітей

Через російську воєнну агресію тисячі школярів та студентів з різних регіонів України втратили можливість відвідувати навчальні заклади та продовжувати навчання у своїх населених пунктах. Сотні закладів освіти були зруйновані вщент, десятки – знаходяться на окупованих територіях, де неможливо безпечно провадити освітній процес.

Вимушена зміна місця проживання призвела до потреби організації додаткових місць для навчання внутрішньопереміщених осіб. Відповідно до наказу МОН батьки, опікуни чи інші законні представники, власне здобувачі освіти, яким виповнилось 18 років, мають змогу звернутись із заявою до обраного закладу, яка складається у довільній формі. Таким чином, учні зараховуються як тимчасові відвідувачі навчальних закладів, проте продовжують обліковуватись за основним місцем навчання.

Благодійний фонд «Людина» здійснює консультації щодо продовження навчання та академічної мобільності у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих закладах освіти, консультує з питань заповнення необхідних документів, написання заяв, тощо.

Щоб залишити заявку, заповніть, будь ласка, форму