Допомога освітянам/науковцям

24 лютого 2022 року почалося повномасштабне вторгнення військ РФ на територію суверенної України, жертвами якого стали тисячі людей по всій країні. За перший місяць війни постраждало 566 закладів освіти, 73 з них повністю зруйновані від бомбардувань і обстрілів. Ця цифра постійно оновлюється. Через військові дії наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники змушені переїжджати в більш безпечні регіони України, працюючи дистанційно, а дехто й немає такої можливості. Спостерігається значна кількість пропозицій від закладів освіти з-за кордону, аби підтримати українських науковців та освітян.
Зважаючи на необхідність збереження наукового та науково-педагогічного потенціалу, БФ «Людина» сформував ще один напрям своєї діяльності – допомога вченим та освітянам. У межах цього напряму розробляються і налагоджуються можливості допомоги переміщеним працівникам закладів освіти та наукових установ. Першочерговий крок – реєстрація таких осіб й аналіз проблем цієї категорії населення. Також створюється інфоресурс, де заклади освіти, що мають змогу функціювати, зможуть підтримати переміщених освітян та науковців
БФ «Людина» збирає інформацію про можливості стажування та підвищення кваліфікації в закладах освіти України і за кордоном, які готові підтримати своїх колег у час військової агресії Росії на території України. Благодійний фонд розглядатиме кожне звернення НПП, аби надати допомогу й підтримати.

Щоб отримати допомогу з цього питання, просимо заповнити форму:

Героїв треба знати в обличчя, то ж дуже просимо доєднатися до опитування, метою якої є:
1) отримати інформацію для відзначення активістів серед освітян та науковців;
2) вшанування світлої пам’яті загиблих серед освітян та вчених під час війни;
3) визначенні потреб та наданні допомоги освітянам та науковцям, які зараз перебувають в Україні, або вимушено виїхали за межі країни.
Організатори: Благодійна організація “Благодійний фонд “Людина”” спільно з Радою молодих учених при МОН України.

☑️Заповніть, будь ласка, форму за посиланням до 15 травня 2022 р.:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEcmwQIZJFCKCIn_DeOMh8k3SirDpoLV8m0U5lRxf2tYDUWw/viewform?fbclid=IwAR1LzX21CglPbUERObN7F6U8Ewx_VRqcgZD4HrFfYuEAAaqnmhaANpDR2Cc