Важлива інформація!

??БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА» звертає Вашу увагу на ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ⚠️
Війна, що підступно почалась 24 лютого 2022 року змусила тисячі людей опинитися на межі виживання. Вони вимушені переховуватися від постійно триваючих обстрілів та бомбардувань. Багато хто з них взагалі лишився домівки….
?У різних областях України лунають сигнали тривоги, які сповіщають населення про повітряну небезпеку. В цей час рекомендовано слідувати в сховища.
Не всі мають змогу спускатися в укриття, та й загалом наскільки це безпечно?
Військові, ДСНС та проєктанти будинків наголошують: краще лишатися вдома, аніж бігти в підвал, який може завалитися.
⚠️Правило “двох стін”
Від небезпеки вас має відділяти щонайменше 2 стіни. Бо одна ймовірно, зруйнується від удару, а друга вбереже від уламків стіни, скла тощо. Тому ховатися безпечно у місці, яке розташоване за другою від фасаду опорною стіною. Зазвичай це тамбур, коридор та передпокій. Навіть якщо вам здається, що будинок нестійкий, підвалу нема, а в сховищі нема місця лишайтеся біля опорних стін – вони витримають.
⚠️Правило 2 виходів.
Вам треба знати, що з укриття є щонайменше 2 виходи. Тому підвал чи гараж з одним виходом – це пастка. Його може завалити уламками будинку або під час пожежі вихід буде заблоковано. Проте сучасні підземні паркінги та підвали у більшості будинків спроєктовані безпечно. Крім кількох виходів вони оснащені датчиками диму та передбачені системи пожежогасіння.
Будь – ласка , дотримуйтесь правил за ради збереження свого життя і Вашої родини ??❗️