Зустріч проєктної команди із закладами-учасниками проєкту

Сьогодні відбулась плідна зустріч проєктної команди із закладами-учасниками проєкту в рамках міжнародного проєкту № 81298093 “Енергоефективний навчальний заклад: Термомодернізація закладів професійно-технічної освіти у контексті розробки курсів енергоефективності. 2.0” (ENEFEDU 2.0).
Цей амбітний проєкт реалізується за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects у межах ширшої ініціативи “Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності в Україні” (FEER). Проєкт фінансується Федеральним міністерством Німеччини з питань економічного співробітництва та розвитку (BMZ).
Участь у зустрічі взяли представники одинадцяти навчальних закладів, які є учасниками проєкту. Основною метою зустрічі було обговорення стратегій для успішного завершення проєкту, адже він наближається до своєї кульмінаційної точки і в перший місяць весни планується досягнення усіх поставлених цілей проєкту.
Значна увага була приділена обговоренню процесів термомодернізації будівель та споруд, які реалізовуються за принципом “Learning by doing” у кожному з навчальних закладів. Цей підхід дозволяє не тільки ефективно впроваджувати енергоефективні технології, але й надає студентам цінний практичний досвід.
Також були детально розглянуті питання організації моніторингових візитів до навчальних закладів, які є невід’ємною частиною процесу оцінки успіху проєкту.
Окрім того, були обговорені деталі проведення Великого заключного заходу проєкту, який відбудеться наприкінці березня в столиці України, місті Києві, у гібридному форматі. Цей захід стане вінцем наших зусиль і демонстрацією досягнутих результатів.
Ми щиро вдячні всім учасникам за їх непохитну відданість цілям проєкту і з нетерпінням чекаємо на зустріч у Києві, щоб разом відсвяткувати наші спільні досягнення.