Відбулася продуктивна робоча зустріч представників команди проєкту та представників GIZ

В рамках проєкту #GIZ_ENEFEDU2.O відбулася продуктивна робоча зустріч представників команди проєкту та представників GIZ Energy Efficiency and Climate Projects щодо навчального посібника “Монтажник мембранної покрівлі”, який був розроблений в рамках даного проєкту.
Під час наради були виважено та ретельно розглянуті мета, структура та зміст посібника. Також обговорено подальші кроки, пов’язані із виготовленням кінцевого примірника навчального посібника (500 екземплярів), який планується розподілити у всі заклади-учасники проєкту, провідні бібліотеки країни, а також надати усім бажаючим у електронному форматі.
Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0), що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) продовжує реалізацію основних положень проєкту.
Детальніше про проєкт: