Цикл тренінгів

Місяць тому в рамках проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за сприяння Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft fùr internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), протягом двох тижнів проходив цикл тренінгів для педагогів та здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності.
З 7 по 16 листопада 2023 року відбулися тренінги за такими професійними спрямуваннями:
Передові системи термомодернізації будівель і споруд;
Монтажник віконних та дверних конструкцій;
Монтажник плоских дахів;
Ізолювальник з термоізоляції.
Загальна кількість слухачів, що опановували нові теоретичні знання та практичні навички, склала 876 осіб, які проходять навчання в 10 закладах П(ПТ)О та одному ЗВО – учасниках грантового проєкту з енергоефективності.
Крім цього, учасниками тренінгів стали 118 педагогічних працівників, які працюють у вказаних навчальних закладах.
Варто зауважити, що 17 листопада 2023 року в рамках циклу професійних тренінгів було проведено Методичний семінар для викладачів закладів професійно-технічної освіти.
Детальніше про проєкт: