ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів (№ 81298093/4.2)

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Людина» оголошує конкурсні торги на закупівлю товарів. 

Джерело фінансування закупівлі. Дана закупівля необхідна для облаштування спеціалізованих класів у ППТО України в рамках проекту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів професійної освіти в рамках розроблених курсів з енергоефективності. 2.0» (грантова угода № 81298093), що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги / Проєкт МТД: «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»  та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Зацікавлені організації (юридичні особи, ФОП) повинні надати такі документи:

  1. Комерційна пропозиція за формою згідно із ДОДАТКОМ 2 на фірмовому бланку компанії (за відсутності – вказати реквізити компанії) з підписом та мокрою печаткою. Конверт з комерційною пропозицією має називатись “Комерційна пропозиція_Commercial Offer. Тендер № 81298093/4.2”;
  2. Технічна пропозиція за формою згідно із ДОДАТКОМ 3 на фірмовому бланку компанії (за відсутності – вказати реквізити компанії) з підписом та мокрою печаткою. Конверт з технічною пропозицією має називатись “Технічна пропозиція_Technical Offer. Тендер № 81298093/4.2″;
  3. Реєстраційні документи компанії.
  4. Декларація щодо санкцій  –  ДОДАТОК 4С з датою, підписом та мокрою печаткою.

Пропозиції без підпису та печатки (якщо печатка використовується) до розгляду не приймаються та будуть дискваліфіковані. Пропозиції мають бути надіслані ВИКЛЮЧНО ПОШТОЮ за адресою: 

Нова пошта: місто Одеса, відділення №29, тел. +380982957135, Подчаха Олексій Васильович Отримувач: Благодійна Організація
«Благодійний Фонд «Людина» Тендер № 81298093/4.2.

АТ “Укрпошта”: 65058, місто Одеса, вулиця Маршала Говорова, будинок 5А,  квартира 132, тел. +380982957135, Подчаха Олексій Васильович  Отримувач: Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Людина» Тендер № 81298093/4.2.

Пропозиції мають бути надіслати ДВОМА ОКРЕМИМИ КОНВЕРТАМИ

1) в першому – Технічна пропозиція, а також належним чином оформлена декларація, копії реєстраційних документів; та 

2) в другому – Комерційна пропозиція.

Пропозиції мають бути подані до 12.00 години за київським часом 09 ГРУДНЯ 2023 РОКУ. 

Запланована дата закінчення оцінки отриманих пропозицій 11.12.2023.

Термін постачання вказаних товарів: якнайшвидше, але не пізніше 21 дня з дати укладання договору (інакше Замовник має право відмовитися від прийняття товару, а Продавець в такому випадку не буде мати будь-яких претензій щодо такого неприйняття товару). 

Переможець тендеру буде визначено за критерієм відповідності специфікації (кваліфікація для участі), а також рівнем вартості товару. Після цього постачальники будуть ранговані. Якщо під час укладання договору виявиться, що постачальник не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених в тендерній документації, БФ «Людина» залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника. Про результати тендеру всі учасники будуть проінформовані за вказаною в контактах електронною поштою. БФ «Людина» зі своєї сторони гарантує конфіденційність наданої в пропозиціях інформації.

Запитання:

Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані:

1) ВИКЛЮЧНО письмово за електронною адресою: enefedu.giz@gmail.com

2) не пізніше ніж за 2 робочих дні до дати закінчення тендеру

3) з посиланням на номер тендеру № 81298093/4.2 в темі листа.

Компанія, що має намір прийняти участь в тендері, повинна надіслати підтвердження на електронну адресу: enefedu.giz@gmail.com. Після надсилання підтвердження, компанія буде включена в загальну розсилку відповідей на запитання стосовно цього тендеру, отриманих від усіх його учасників.

Логістичний план 4.4.2

ДОДАТОК 3 Технічна пропозиція до тендеру 4.2

ДОДАТОК 1 Технічна специфікація 4.2 МЕБЛІ

ДОДАТОК 2 Комерційна пропозиція 4.2

Додаток 4С Self-declaration in Goods (5)

Додаток 4С Self-declaration in Goods (6)