З радістю повідомляємо

З радістю повідомляємо, що Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), з 7 по 17 листопада 2023 року проводить цикл тренінгів для педагогів та здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням:
1) Передові системи термомодернізації будівель і споруд;
2) Монтажник віконних та дверних конструкцій;
3) Ізолювальник з термоізоляції;
4) Монтажник плоских дахів, а також Методичний семінар для педагогічних працівників закладів учасників проєкту.
Шановні педагоги та здобувачі часткових кваліфікацій з енергоефективності в закладах професійної (професійно-технічної) освіти!
Запрошуємо вас приєднатися до циклу тренінгів та методичного семінару, організованих в рамках проєкту з підвищення кваліфікації педагогічних працівників та підготовки спеціалістів з енергоефективності.
Наші тренінги спрямовані на розвиток навичок та знань у наступних професійних спрямуваннях:
Передові системи термомодернізації будівель і споруд.
Монтажник віконних та дверних конструкцій.
Ізолювальник з термоізоляції.
Монтажник плоских дахів.
Наша команда кваліфікованих і досвідчених інструкторів надасть вам можливість вдосконалити ваші навички та отримати актуальні знання у сфері енергоефективності та будівництва. Ви зможете отримати практичний досвід і вивчити нові методи та технології.
Долучайтеся до наших тренінгів та підвищуйте свій професійний рівень в галузі енергоефективності. Більш детальна інформація та інструкції щодо підключення будуть надані пізніше.
Не втрачайте можливість підвищити свою кваліфікацію та стати справжніми експертами в галузі енергоефективності.
Будьте готові до майбутніх викликів у будівництві та розвивайте свої кар’єрні можливості з нами!
Детальніше про проєкт: