ТРЕТЄ ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ – СПЕЦІАЛІСТ ІЗ МОНТАЖУ ПЛАСКИХ ПОКРІВЕЛЬ

З радістю нагадуємо, що Благодійний фонд Людина / Charity fund Human Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), з 7 по 17 листопада 2023 року проводить цикл тренінгів для педагогів та здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням.
СЬОГОДНІ СТАРТУЄ НАШЕ ТРЕТЄ ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ – СПЕЦІАЛІСТ ІЗ МОНТАЖУ ПЛАСКИХ ПОКРІВЕЛЬ. Протягом трьох днів учасники циклу тренінгів зможуть ознайомитися із досвідом передових компаній у цій сфері із перших рук. Зокрема, дізнатися про сучасні технології, енергоефективні матеріали та обладнання, що застосовуються для термомодернізації дахів від Володимира Кузьменка, енергоексперта компанії Баудер.
Запрошуємо вас приєднатися до циклу тренінгів організованих в рамках проєкту з підготовки спеціалістів з енергоефективності.
Наша команда кваліфікованих і досвідчених інструкторів надасть вам можливість вдосконалити ваші навички та отримати актуальні знання у сфері енергоефективності та будівництва. Ви зможете отримати практичний досвід і вивчити нові методи та технології.
Будьте готові до майбутніх викликів у будівництві та розвивайте свої кар’єрні можливості з нами!
Стартуємо уже завтра, чекаємо на Вас.