тренінг “МОНТАЖНИК ВІКОННИХ ТА ДВЕРНИХ КОНСТРУКЦІЙ”.

З радістю анонсуємо, що сьогодні 8 листопада 2023 року Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), проводить тренінг “МОНТАЖНИК ВІКОННИХ ТА ДВЕРНИХ КОНСТРУКЦІЙ”.
Цільовою аудиторією є педагоги та здобувачі часткових кваліфікацій з енергоефективності закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Протягом двох днів 8 та 14 листопада учасники циклу тренінгів зможуть ознайомитися із досвідом передових компаній у цій сфері із перших рук. Зокрема, дізнатися про технології проведення монтажних робіт, тепло-, звукоізоляції, а також ознайомитися із характеристиками та показниками самих монтажних конструкцій такими як водонепроникність, вітропроникність тощо.
Запрошуємо вас приєднатися до циклу тренінгів організованих в рамках проєкту з підготовки спеціалістів з енергоефективності.
Наша команда кваліфікованих і досвідчених інструкторів надасть вам можливість вдосконалити ваші навички та отримати актуальні знання у сфері енергоефективності та будівництва. Ви зможете отримати практичний досвід і вивчити нові методи та технології.
Будьте готові до майбутніх викликів у будівництві та розвивайте свої кар’єрні можливості з нами!
Детальніше про проєкт: