ПЕРШЕ ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ – ПЕРЕДОВІ СИСТЕМИ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД.

З радістю нагадуємо, що Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), з 7 по 17 листопада 2023 року проводить цикл тренінгів для педагогів та здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням.
ПЕРШЕ ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ – ПЕРЕДОВІ СИСТЕМИ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД.
Протягом трьох днів учасники циклу тренінгів зможуть ознайомитися із досвідом передових компаній у цій сфері із перших рук. Зокрема, дізнатися про технології утеплення фасадів будівель і споруд та сучасні матеріали компанії «Фомальгаут Полімін», ознайомитися із особливостями здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології «ТЕРМОС», а також вивчити Енергоефективні технології та матеріали для утеплення фасадів будівель і споруд компанії «Хенкель Баутехнік. Україна».
Запрошуємо вас приєднатися до циклу тренінгів організованих в рамках проєкту з підготовки спеціалістів з енергоефективності.
Наша команда кваліфікованих і досвідчених інструкторів надасть вам можливість вдосконалити ваші навички та отримати актуальні знання у сфері енергоефективності та будівництва. Ви зможете отримати практичний досвід і вивчити нові методи та технології.
Будьте готові до майбутніх викликів у будівництві та розвивайте свої кар’єрні можливості з нами!
Стартуємо уже завтра, чекаємо на Вас.