Результати відбору проекту #GIZ_ENEFEDU

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), завершила відбір закладів П(ПТ)О для участі в проєкті.
32 заклади П(ПТ)О з усієї України, які мають меморандум про співпрацю із GIZ, подали свої заявки на 10 місць учасників проєкту.
Нарешті, усі процедури відбору завершені і можна оголосити результати відбору. Отже, учасниками проєкту серед П(ПТ)О було обрано (в алфавітному порядку):
«Вище професійне училище № 22» м. Сарни
«Вище професійне училище №1» м. Рівне
«Дніпровський центр професійно-технічної освіти» ДПТНЗ
«Західно-Донбаський професійний ліцей»
«Київський професійний коледж цивільного будівництва» Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти
«Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» Державний професійно-технічний навчальний заклад
«Подільський центр професійно-технічної освіти» Державний навчальний заклад
«Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Державний навчальний заклад
«Сновське вище професійне училище лісового господарства» Державний професійно-технічний навчальний заклад
«Сумське міжрегіональне вище професійне училище» Державний навчальний заклад
В свою чергу, Національний університет «Чернігівська політехніка» зайняв квоту ЗВО-учасника проєкту.
Вітаємо усіх учасників проєкту, в свою чергу сподіваючись, що заклади, які не знайшли себе серед учасників проєкту, будуть учасниками наступних проєктів здійнюваних за технічної підтримки GIZ.