ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Продовжується аплікаційний процес для участі у проєкті «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0” #GIZ_ENEFEDU2.0 (#81298093) для П(ПТ)О.
Нагадуємо, що до 12.00 EEST 02 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ кожен із закладів П(ПТ)О України, що має меморандум про співпрацію із GIZ, може подати свою заявку на участь у проєкті шляхом заповнення аплікаційної форми.
Проєкт виконується у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується Energy Efficiency and Climate Projects GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Для участі в проєкті буде відібрано 10 закладів П(ПТ)О, які відповідають умовам конкурсного відбору та отримають найбільшу кількість балів за критеріями конкурсного відбору.
Термін реалізації проєкту до 31 березня 2024 року.
УМОВИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЗАКЛАДІВ:
Наявність Меморандуму про співпрацю з GIZ. Якщо у Вашого закладу є укладений меморандум про співпрацю із GIZ, на електронну пошту Вашого закладу прийшов лист-запрошення до заповнення анкети учасника проєкту.
АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА МАЄ БУТИ ЗАПОВНЕНА ДО: 12.00 EEST 02 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ
АПЛІКАЦІЙНІ ФОРМИ, ПОДАНІ ПІСЛЯ ЦЬОГО ТЕРМІНУ, НЕ БУДУТЬ ПРИЙМАТИСЯ ДО РОЗГЛЯДУ.
Відібраним закладам буде повідомлено про відбір не пізніше 09 жовтня 2023 року.