МОДЕРНІЗУЄМО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНУ ОСВІТУ РАЗОМ ІЗ GIZ

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» реалізовує грантовий проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU 2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Окрім ОСВІТНЬОЇ складової, яка передбачає викладання короткострокових курсів «Передові системи термомодернізації будівель і споруд», «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Ізолювальник з термоізоляції», «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель», підвищення кваліфікації викладачів П(ПТ)О, проведення онлайн-тренінгі в з питань термомодернізації для студентів, проєкт іще має ПРАКТИЧНУ складову та складову ДИДЖІТАЛІЗАЦІЇ. ПРАКТИЧНА складова реалізується відповідно до концепції Learning by doing проєкт передбачає практику з термомодернізації будівель, в ході якої учні П(ПТ)О за допомоги та під наглядом професіоналів проводитимуть термомодернізацію фасадів (їх частин) навчальних корпусів/гуртожитків своїх закладів, на що у бюджеті проєкту виділено по 20000 євро на кожен заклад-учасник проєкту.
Складова ДИДЖІТАЛІЗАЦІЇ проєкту #GIZ_ENEFEDU2.0 передбачає доповнення платформи «Професійна освіта онлайн», яка курується Міністерством освіти і науки України https://profosvita.online/ іще чотирма курсами, а саме:
«Передові системи термомодернізації будівель і споруд»,
«Монтажник віконних та дверних конструкцій»,
«Ізолювальник з термоізоляції»,
«Спеціаліст з монтажу пласких покрівель».
Усі ці курси буде розміщено у вільному доступі на платформі «Професійна освіта онлайн», яка курується Міністерством освіти і науки України, а, отже, вони будуть доступні кожному, хто прагне здобути знання у цій сфері і сам навчитися необхідних навиків.
Більше інформації про проєкт: