ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів (№ 81288455/3.2)

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Людина» оголошує конкурсні торги на закупівлю товарів. Конкурсні торги проводяться однією закупівлею. 

Джерело фінансування закупівлі. Дана закупівля необхідна для облаштування у ППТО України спеціалізованих класів із термомодернізації будівель в рамках проекту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності» (грантова угода № 81288455), що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги / Проєкт МТД: «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»  та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Зацікавлені організації (юридичні особи, ФОП) повинні надати такі документи:

1. Комерційна пропозиція за формою згідно із Додатком 2 на фірмовому бланку компанії (за відсутності – вказати реквізити компанії) з підписом та мокрою печаткою. Конверт з комерційною пропозицією має називатись “Комерційна пропозиція_Commercial Offer. Тендер № 81288455/3.2”;

2. Технічна пропозиція за формою згідно із Додатком 3 на фірмовому бланку компанії (за відсутності – вказати реквізити компанії) з підписом та мокрою печаткою. Конверт з технічною пропозицією має називатись “Технічна пропозиція_Technical Offer. Тендер № 81288455/3.2”;

3. Реєстраційні документи компанії.

4.      Декларація щодо походження пропонованих товарів  –  Додаток 4С з датою, підписом та мокрою печаткою.

Пропозиції без підпису та печатки (якщо печатка використовується) до розгляду не приймаються та будуть дискваліфіковані.

Пропозиції мають бути надіслані ВИКЛЮЧНО ПОШТОЮ за адресою: 

НОВА ПОШТА: м. Суми, відділення 14 (+380503073138 Пасько Олег Віталійович) Отримувач: Благодійна Організація
«Благодійний Фонд «Людина» Тендер № 81288455/3.2. 

або 

УКРПОШТА: Паську Олегу Віталійовичу, а/с 15, м. Суми, 40021, Відділення: МВПЗ 21, Отримувач: Благодійна Організація
«Благодійний Фонд «Людина» Тендер № 81288455/3.2.

Пропозиції мають бути надіслані ДВОМА ОКРЕМИМИ КОНВЕРТАМИ

1) в першому – Технічна пропозиція, а також належним чином оформлена декларація, копії реєстраційних документів; та 

2) в другому – Комерційна пропозиція.

Пропозиції мають бути подані до 12.00 години за київським часом 11 березня 2023 року 

Запланована дата закінчення оцінки отриманих пропозицій 14.03.2023.

Термін постачання вказаних товарів: якнайшвидше, але не пізніше 21 дня з дати укладання договору (інакше Замовник має право відмовитися від прийняття товару, а Продавець в такому випадку не буде мати будь-яких претензій щодо такого неприйняття товару). 

Переможець або переможці тендеру будуть визначені за критерієм відповідності специфікації (кваліфікація для участі), а також рівнем вартості товару. Після цього постачальники будуть ранговані. Якщо під час укладання договору виявиться, що постачальник не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених в тендерній документації, БФ «Людина» залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника. Про результати тендеру всі учасники будуть проінформовані за вказаною в контактах електронною поштою. БФ «Людина» зі своєї сторони гарантує конфіденційність наданої в пропозиціях інформації.

Замовник – Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Людина» – залишає за собою право запитувати додаткову інформацію у учасника тендеру на будь-якому етапі процедури проведення тендеру щодо перевірки статусу учасника по відношенню до санкційних списків або обмежень, які можуть до нього застосовуватися. 

Запитання:

Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані:

1) ВИКЛЮЧНО письмово за електронною адресою: giz.81288455@gmail.com

2) не пізніше ніж за 2 робочих дні до дати закінчення тендеру

3) з посиланням на номер тендеру № 81288455/3.2 в темі листа.

Компанія, що має намір прийняти участь в тендері, повинна надіслати підтвердження на електронну адресу: giz.81288455@gmail.com. Після надсилання підтвердження, компанія буде включена в загальну розсилку відповідей на запитання стосовно цього тендеру, отриманих від усіх його учасників.

Логістичний план повний 3.2

Додаток 1 Специфікація до тендеру 3.2

Додаток 2 Комерційна пропозиція до тендеру 3.2

Додаток 3 Технічна пропозиція до тендеру 3.2

Додаток 4С Self-declaration in Goods

Додаток 4С Self-declaration in Goods (1)