ГУМАНIТАРНА ДОПОМОГА – ОДИН З НАПРЯМКIВ РОБОТИ БФ “ЛЮДИНА” 

Унаслідок російської воєнної агресії тисячі українців стали вимушеними переселенцями, більшість з них втратили постійний дохід та можливість утримувати себе та своїх дітей. Багато людей залишаються у заблокованих містах на окупованих територіях, у той час, коли інші потребують нагальної допомоги на визволених від російських загарбників територiях.

У зв’язку з цим, Благодійний Фонд «Людина» організовує доставку гуманітарної допомоги на точки розподілу та склади, розподіляє гуманітарну допомогу серед постраждалих, здійснює адресну доставку за iндивiдуальними запитами.

До гуманітарної допомоги належать, зокрема, одяг, взуття, текстильні вироби, меблі, побутова техніка, медико-соціальне обладнання та оснащення (лікарняні ліжка, інвалідні візки, ролатори, медична техніка тощо), продукти харчування, гігієнічні засоби, медикаменти та інше.

Власне предмети гуманітарної допомоги можуть бути як новими, так і такими, що були в ужитку.

Допомога надається фізичним особам, територіальним громадам, неприбутковим організаціям, а також юридичним особам приватного права, які постраждали від воєнних дій.

Для зручності надається реєстраційна форма для осіб, що потребують допомоги.

https://forms.gle/P1tEkBsDA6AsiVLw6

НАШІ КОНТАКТИ:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА»

Код ЄДРПОУ: 43375813

Юридична адреса: 03037, Україна, м. Київ, вул. Освіти, буд. 4, офіс 412.