ДОПОМОГА БАГАТОДIТНИМ СIМ’ЯМ ВIД ЮНIСЕФ

🇺🇦 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Мінсоцполітики розпочав другий етап програми грошової допомоги «Спільно».

Участь у ньому можуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю.

🔴Подати заявку на програму грошової допомоги можна самостійно на сторінці програми. Крім того, у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях можна звернутися до соціальних працівників, які у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми.

❗️❗️❗️ВАЖЛИВО: Реєстрація на сайті не означає, що родина автоматично отримає допомогу, адже заявки проходять два етапи перевірки:

1️⃣Технічний відбір.

Це перевірка наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них технічних помилок. Якщо документи пройшли технічний відбір, голова домогосподарства отримує СМС із номера 4224. Повідомлення надходить на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів.

2️⃣Відбір на відповідність критеріям програми.

Якщо домогосподарство, яке подало заявку, відповідає критеріям програми та ще не отримало допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, йому буде нараховано кошти. Після грошового переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.

🟢Допомога надається сім’ям незалежно від наявності статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Родини, що відповідають критеріям програми, отримають грошову допомогу з розрахунку 2 220 грн/міс. на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осiб.

📌Допомога виплачується на банківський рахунок одноразово за три місяці.