АДРЕСНА ПIДТРИМКА ВIД БФ “ЛЮДИНА”

24 лютого 2022 року стало днем, коли тисячі людей опинилися на межі виживання. Вони вимушені переховуватися від обстрілів та бомбардувань. Багато хто з них взагалі лишився домівки….
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА» збирає та організовує видачу гуманітарних вантажів, що містить предмети першої необхідності, одяг та теплi ркчi, продукти харчування, ліки, засоби гігієни тощо, всім, хто звертається по допомогу.
14 червня 2022 року Фондом було здiйснено доставку продуктів та товарів першої необхідності за адресними зверненнями, зокрема, продуктiв харчування та одягу.

Надання допомоги було здiйснено за пiдтримки наших донорiв goodwineCharitable Foundation “I am not Alone”Charitable Fund “Krynitsia Jacova” / “Криниця Якова”Trip Hop Nation

Нагадуємо, що БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА» надає можливість всім, хто постраждав внаслідок військових дій на території України, ЗВЕРНУТИСЬ ПО ДОПОМОГУ.
Допомога надається фізичним особам, територіальним громадам, неприбутковим організаціям, а також юридичним особам приватного права, які постраждали від військових дій.