СПIВОЧИЙ ФЛЕШМОБ ВIД НАУКОВЦIВ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

Ряд ЗМI, зокрема, АРМIЯ INFORM та Вечiрнiй Київ висвiтлили подiю, що вiдбулась в столицi нашої Батькiвщини – спiвочий флешмоб «Головні символи України та Європи: єднаймося».
Так, з нагоди Дня Європи Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України 21 травня 2022 року організувала Дійство такого формату, яке проводиться вперше з метою подяки Європі за її підтримку Україні у боротьбі з військовою агресією росії.
Організатори наголошують, що основний меседж заходу полягає в тому, що громадяни нашої держави в повнiй мiрi вiдчувають себе Європейцями й з гордістю святкують це свято разом iз країнами Європи, доносячи своє бачення, мислення, світогляд, розвиток.
Для підкреслення самобутності учасники були вдягнені у вишиванки, співали пісні, танцювали, водили хороводи, малювали на щоках жовто-блакитні прапори. Захід відбувався на території Національного музею історії України у Другій світовій вiйнi.
Крiм цього, спеціальними гостями заходу стали вчені, які нині несуть службу в підрозділах Територіальної оборони або займаються волонтерською діяльністю, наголошуючи, що “коли все суспільство реагує на російську агресію, люди, які присвятили своє життя науці, не можуть залишитись осторонь. Розвиток науки можливий лише у вільному та мирному світі”.