СЕРВIСИ ДЛЯ ПОШУКУ ЗНИКЛИХ ПIД ЧАС ВIЙНИ

До Вашої уваги надається добірка онлайн-сервісів для пошуку людей, що зникли пiд час бойових дiй:
Пошук зниклих — один із найбільших ресурсів для пошуку дітей та дорослих, зниклих під час вторгнення росії. У цьому Telegram-каналі легко орієнтуватися за допомогою гештегів із назвами міст.
Пошук Україна 2022 — Telegram-канал для пошуку людей по всій Україні. Щоб подати заявку на пошук, треба заповнити Google-форму, яка надійде волонтерам та бійцям ТрО.
Дитина не сама — Офіс президента створив цього бота спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України для допомоги дітям у складних ситуаціях воєнного часу. Тут можна подати оголошення про розшук або ж повідомити про знайдену дитину.
Надія-бот — чат-бот для пошуку людей у Харкові. Щоб ним скористатися, потрібно надати детальну інформацію про зниклу людину, відповівши на прості запитання.
Знайди рідних — бот, створений за ініціативи «Міжнародної асоціації кібербезпеки» та інших громадських організацій.
Національне інформаційне бюро — державна платформа. Тут працює Telegram, Viber та «гаряча лінія»: 1648. Для дзвінків з-за кордону: +380 44 287 81 65.
Служба розшуку дітей — департамент громадської організації «Магнолія», створений для допомоги зниклим дітям та їх сім’ям.