ІНФОРМАЦІЙНІ ПОРТАЛИ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ

Внаслідок триваючої війни багато сімей, жінок та дітей, літніх людей та осіб із соціально незахищених верств населення, маломобільних груп та людей з інвалідністю перетворилися на тих, хто САМЕ ЗАРАЗ потребує допомоги як жертви агресії, яка відбувається В НАШІ ДНІ В ХХІ СТОЛІТТІ.
Мільйони Українців були вимушені покинути свої домівки та виїхати за кордон – до інших країн, де все є новим – від даху над головою, людей до мови, роботи, соціальних та гуманітарних питань.
З метою полегшення адаптації наших громадян та надання можливості перетину кордону та набуття статусу біженця, Уряд створив ПОРТАЛ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, на якому кожен може поставити запитання та отримати аргументовану та змістовну відповідь по основних напрямках роботи сайту.
Офіційна адреса сайту ПОРТАЛУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ – https://help.gov.ua/ua
Інформацію для громадян України, які стали біженцями або планують виїхати з країни, можна отримати на порталі tripadvisor.mfa.gov.ua
Зокрема, дані про:
рішення країни щодо прийняття біженців;
соціальне забезпечення біженців;
медичну допомогу;
обмеження, що стосуються COVID-19;
перетин кордону з тваринами;
перетин кордону з протермінованими документами або без необхідних документів;
посилання на офіційні інформаційні джерела для біженців для в’їзду в Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову, Німеччину, Чехію, Австрію, Словенію, Хорватію, Болгарію.