Завершення розміщення трьох ключових курсів на платформі «Професійна освіта онлайн»

Шановні колеги! Ми раді поділитися оновленнями про наші останні досягнення у сфері професійної освіти онлайн, що стали можливими завдяки плідній співпраці з Міністерством освіти і науки України. Наш проєкт #GIZ_ENEFEDU2.0, який відзначається невтомними зусиллями задля підвищення якості освітнього контенту, досяг важливого етапу – успішного завершення розміщення трьох ключових курсів на платформі «Професійна освіта онлайн» https://profosvita.online/.
Ці курси були ретельно розроблені з урахуванням актуальних потреб сучасного ринку праці та орієнтовані на забезпечення учасників найнеобхіднішими навичками та знаннями. Проте, наш підхід до освіти не обмежується лише створенням курсів. Ми вважаємо, що справжній успіх полягає в здатності навчальних матеріалів відповідати динамічно змінюваним вимогам наших студентів та ринку праці.
З цією метою було проведено початкове тестування нашого контенту на фокус-групі, що складалася із потенційних учасників курсів. Це дало нам змогу зібрати важливі дані та відгуки, які стали основою для подальшого аналізу. Експертна група проєкту ENEFEDU2.0, до складу якої входять визнані фахівці у галузі освіти, провела детальний розгляд результатів тестування. Вони обговорили і визначили ряд змін та покращень, які будуть внесені до курсів, аби зробити їх ще більш ефективними та відповідними до очікувань і потреб наших студентів.
Ми прагнемо створити освітній досвід, який не тільки надає теоретичні знання, але й зосереджений на практичному застосуванні, забезпечуючи нашим студентам необхідні інструменти для успішного розвитку їхніх кар’єр.
Завдяки вашій підтримці та залученості, ми впевнені, що зможемо продовжувати розширювати наші можливості та пропонувати освітні ресурси, які справді роблять різницю. Слідкуйте за нашими оновленнями, адже ми продовжуємо працювати над тим, щоб зробити професійну освіту доступнішою та ефективнішою для кожного.
Проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects.
Детальніше про проєкт: