Вітаємо величезну родину наших підписників і всіх, хто цікавиться просуванням ідеї енергоефективності в освіті!

Вітаємо величезну родину наших підписників і всіх, хто цікавиться просуванням ідеї енергоефективності в освіті! Сьогодні ми маємо можливість поділитися з вами захопливими новинами з життя нашого міжнародного проєкту № 81298093 “Енергоефективний навчальний заклад: Термомодернізація закладів професійно-технічної освіти у контексті розробки курсів енергоефективності. 2.0” (ENEFEDU 2.0).
Було проведено ключову організаційну зустріч нашої невтомної проєктної команди. Метою цієї зустрічі було поглиблене обговорення стратегій і тактик, що дозволять нам успішно дійти до завітної кульмінації проєкту – впровадження інноваційних рішень для термомодернізації та підвищення енергоефективності в професійній освіті.
За підтримки нашого надійного партнера, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects, та завдяки фінансуванню від Федерального міністерства Німеччини з питань економічного співробітництва та розвитку (BMZ), ми маємо всі необхідні ресурси для того, щоб наша місія була виконана на вищому рівні.
Окрему увагу на зустрічі було приділено організації моніторингових візитів до закладів учасників. Це ключовий елемент нашого проєкту, який дозволяє оцінити реальний вплив впроваджених змін та ефективність наших курсів.
Крім того, ми активно працювали над концепцією та програмою заключного заходу проєкту, який обіцяє стати масштабною подією, зібравши до 50 учасників особисто та до 350 – в онлайн форматі. Цей захід стане великою можливістю для обміну досвідом, представлення результатів проєкту та обговорення перспектив розвитку енергоефективності в освітній сфері.
Залишайтеся з нами, адже вже незабаром ми поділимося деталями та анонсами цієї визначної події. Ми щиро віримо, що наша спільна робота стане вагомим внеском у майбутнє енергоефективної освіти в Україні та зміцнення екологічної свідомості в суспільстві.
Дякуємо кожному, хто долучився до цієї важливої справи, і до зустрічі на сторінках наших наступних оновлень!
Проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» @Energy Efficiency and Climate Projects.
Детальніше про проєкт: