Нарада проєктного колективу з учасниками проєкту

Сьогодні відбулася плідна нарада проєктного колективу з учасниками проєкту у межах міжнародної ініціативи № 81298093 “Енергоефективний навчальний заклад: Термомодернізація закладів професійно-технічної освіти у контексті розробки курсів енергоефективності. 2.0” #GIZ_ENEFEDU 2.0.
Цей амбітний проєкт реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects.
У зустрічі брали участь представники одинадцяти навчальних закладів, які є учасниками проєкту. Головною метою наради було обговорення стратегій для успішного завершення проєкту, оскільки він наближається до свого завершення, запланованого на перший місяць весни, з досягненням усіх поставлених цілей.
Основна увагу зустрічі була зосереджена на організаційно-практичних моментах здійснення моніторингових візитів у заклади для оцінки їх участі у проєкті. Уже наступного тижня починаються такі візити, які буде приймати кожен із закладів, що беруть участь у проєкті.
Обговорено також внесок закладів у проведення заключного заходу проєкту, а також загальна логістика та алгоритм який буде проведено у гібридному форматі у кінці цього місяця.
Ми щиро вдячні всім учасникам за їхню несуперечливу відданість цілям проєкту і з нетерпінням чекаємо зустрічі у Києві, де ми разом відсвяткуємо наші спільні досягнення.