добувачі освіти та педагогічні працівники Київського професійного коледжу цивільного будівництва вдосконалюють практичні навички з демонтажу старих вікон

Здобувачі освіти та педагогічні працівники Київського професійного коледжу цивільного будівництва у рамках короткострокових курсів «Монтажник віконних та дверних конструкцій» вдосконалюють практичні навички з демонтажу старих вікон, підготовки до встановлення нових конструкцій, встановлення віконних конструкцій та потрібної фурнітури, обробки швів, встановлення підвіконь та відливів.
До реалізації проєкту були залучені партнери закладу: Сергій ЗАПЕТЛЯЄВ, технічний директор ТОВ “Компанія Вікна-Стар”, який ознайомив з правилами улаштування вікон згідно Національного стандарту України (ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010); Юрій ЮСЬКІВ, керівник відділу проєктних продажів ТОВ «Меезенбург Україна», який продемонстрував заміну транспортувального профілю на підставний; Олексій ДОРОШЕНКО, менеджер з питань регіонального розвитку / Технічний експерт, ПАТ “СОЛДІ І КО” – ізоляцію монтажного шва.
Проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects.
Детальніше про проєкт: