“ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ В ПРОЦЕСІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ “ПЕРЕДОВІ СИСТЕМИ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД” та “МОНТАЖНИК ПЛОСКИХ ПОКРІВЕЛЬ”

29 січня 2024 року в рамках проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України та виконується за технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відбувся семінар-тренінг “ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ В ПРОЦЕСІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ “ПЕРЕДОВІ СИСТЕМИ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД” та “МОНТАЖНИК ПЛОСКИХ ПОКРІВЕЛЬ”.
Захід було розпочато зі вступних слів та привітань учасників.
Пан Ігор ЛЕПЬОШКІН, радник проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», підкреслив важливість та необхідність проєкту, що реалізується. Було наголошено на необхідності поєднання освітньої складової та її практичного впровадження за принципом Learning by doing.
Представник Благодійного Фонду «ЛЮДИНА» пан Андрій ІЗОВІТА наголосив на важливості проведення таких додаткових заходів в рамках проєкту як вказаний семінар-тренінг, оскільки його метою є підвищення кваліфікації та рівня знань в заявленій сфері.
Пані Катерина МІРОШНІЧЕНКО, голова Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти, експертка проєкту ENEFEDU 2.0., у своїй доповіді приділила увагу програмам короткострокового навчання, їх значенню для опанування нових знань, основним вимогам до формування змісту та структури останніх.
Запрошені спікери, зокрема, пан Володимир КУЗЬМЕНКО та пан Ігор ГРИНЬКІВ виклавши теоретико-практичну частину своїх доповідей, приділили суттєву увагу Q&A сесії. Саме під час останньої слухачі в довільному порядку мали змогу поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом практичної реалізації отриманих знань.
Крім цього, було зауважено та наголошено на важливості проведення таких заходів, адже завдяки ним з’являється можливість отримати знання для підготовки кваліфікованих кадрів, забезпечити їх належну практичну підготовку, а подекуди й сприяти їх працевлаштуванню.
Детальніше про проєкт: