робоча зустріч команди проєкту #GIZ_ENEFEDU2.0

12 січня 2024 року відбулася робоча зустріч команди проєкту #GIZ_ENEFEDU2.0, на якій було обговорено поточні питання реалізації проєкту, а також окреслено алгоритм подальших дій.
У режимі обговорення було розглянуто:
1. Питання впровадження освітньої складової проєкту та вирішення організаційних та методичних питань, що виникають при цьому;
2. Було обговорено впровадження освітніх курсів, які проєкт просуває, розвиває та популяризує це: 1) «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»; 2) «Монтажник віконних та дверних конструкцій»; 3) «Ізолювальник з термоізоляції»; 4) «Монтажник мембранної покрівлі».
3.Окремим питанням на порядку денному була організація комунікації між викладачами, які викладають відповідні курси в закладах П(ПТ)О, а також питання залучення до викладання окремих тем висококваліфікованих фахівців і практиків з питань термомодернізації, які не входять до штату відповідних закладів П(ПТ)О.
Важливим питанням, яке обговорювалося, було питання постійної комунікації із стейкхолдерами проєкту та покращення її якості, а також питання проведення закупівель товарів у межах проєкту для проведення практичних занять із термомодернізації фасадів будівель П(ПТ)О та облаштування спеціалізованих навчальних класів.
Обговорено і скоординовано також короткострокові та довгострокові плани діяльності команди у процесі імплеменації складових проєкту.
Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), продовжує реалізацію проєкту.
Детальніше про проєкт: