ПОЧАТОК ПОСТАЧАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ В РАМКАХ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Із початком поточного тижня у межах проєкту #GIZ_ENEFEDU2.0 починається постачання будівельних матеріалів, необхідних для проведення практичних занять із термомодернізації будівель та споруд навчальних закладів – учасників проєкту.
Поставлені будівельні матеріали, разом із попередньо уже поставленими вікнами, віконними конструкціями та дверима (на суму близько 5 млн. грн.) будуть використовуватися у практичних заняттях з курсів:
1) «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»;
2) «Монтажник віконних та дверних конструкцій»;
3) «Ізолювальник з термоізоляції».
Водночас, поставлені будівельні матеріали (вартістю близько 2.1 млн. грн.) будуть також використані для термомодернізації будівель і споруд як навчальних корпусів, так і гуртожитків закладів – учасників проєкту.
Проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, виконується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за сприяння Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Детальніше про проєкт: