Ми раді поділитися першими результатами

????Проєкт «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів професійної освіти в рамках розроблених курсів з енергоефективності. 2.0» має кілька складових, а саме: освітня, ресурсна, практична, цифрова, водночас освітня складова є основою, а також базовою для усіх інших і передбачає навчання за чотирма професійними спрямуваннями:
1️⃣ «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»;
2️⃣ «Монтажник віконних та дверних конструкцій»;
3️⃣ «Ізолювальник з термоізоляції»;
4️⃣ «Монтажник мембранної покрівлі».
????Ми раді поділитися першими результатами — за І півріччя 2023-2024 навчального року в межах проєкту 411 осіб успішно завершили навчання, включаючи:
✅155 осіб за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»
✅99 осіб – «Монтажник віконних та дверних конструкцій»
✅67 осіб – «Ізолювальник з термоізоляції»
✅90 осіб – «Монтажник мембранної покрівлі».
В процесі навчання перебувають іще більше, ніж 650 осіб❗️
????????Дякуємо усім викладачам, учням, адміністративному персоналу закладів учасників за віддану і професійну роботу у такий непростий воєнний час, а також за їхню відданість працювати стратегічно і тактично на відбудову України.
ℹ️Проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, виконується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за сприяння Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Детальніше про проєкт: