До Сновського вищого професійного училища лісового господарства було доставлено будівельні матеріали

До Сновського вищого професійного училища лісового господарства було доставлено будівельні матеріали в рамках проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України та виконується за технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Зокрема, було отримано матеріали для опорядження та встановлення віконних конструкцій, до складу яких входять: будівельні суміші, армуюча сітка, ґрунтовки, монтажна піна та інше.
Також доставлено комплекти меблів, що складаються з офісних стільців та комп’ютерних крісел для навчальних кабінетів згідно із заявкою.
Детальніше про проєкт: