Було успішно поставлено дев’яти учасникам проєкту вікна, віконні конструкції та двері

✅У рамках проєкту “Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів професійної освіти в рамках розроблених курсів з енергоефективності. 2.0” було успішно поставлено дев’яти учасникам проєкту вікна, віконні конструкції та двері на суму 4,865,508.68 грн.
ℹ️Проєкт #GIZ_ENEFEDU2.0 виконується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за сприяння Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), яке фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
⚒️У січні 2024 року вже розпочались роботи зі встановлення 287 одиниць, або 1268,03 м2 вікон та віконних конструкцій.
В усіх поставлених конструкціях використано профільні системи Veka з монтажною глибиною не менше 70 мм та відповідно до класу «А» згідно ДСТУ Б В.2.7-130:2007. Це дозволило створювати великогабаритні конструкції, зокрема в Західно-Донбаському професійному ліцеї – збірні конструкції висотою 2940 мм та шириною 5170 мм, арочні конструкції висотою 3985 мм та шириною 1650 мм.
????Всі надані ППТО конструкції відповідають нормам енергоефективності згідно ДБН В.2.6-31:2021, в них використано енергоефективні склопакети (формула 4і-14Ar-4-14Ar-4i) з двома склами товщиною 40 мм, повітряні камери яких були заповнені аргоном, а фурнітура використовувалась від Roto NX (Німеччина).
Ці конструкції матимуть подвійне застосування.
З одного боку, вони будуть використовуватися для практичних занять з курсів “Монтажник віконних та дверних конструкцій”: застосований в проєкті принцип ????Learning by doing “навчання через практику” дозволяє учням самостійно отримувати практичні навички під наглядом досвідчених майстрів.
З іншого боку, ці конструкції гратимуть важливу роль у термомодернізації навчальних та гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів.
☝????Це особливо важливо для закладів-учасників, що постраждали внаслідок війни, таких як Західно-Донбаський професійний ліцей (м. Павлоград), Дніпровський центр професійно-технічної освіти (м. Дніпро) та Сумське міжрегіональне вище професійне училище (м. Суми).
????Ми вдячні нашому постачальнику https://www.facebook.com/goodwin.ua за високоякісні матеріали та партнерську співпрацю у реалізації наших проєктів.
????????Величезна подяка за технічну підтримку Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Долучайтесь та слідкуйте за нашими досягненнями у сфері енергоефективності та освіти! ????????
????Детальніше про проєкт: