Підвищення рівня енергоефективності в Україні: роль професійно-технічної освіти в підготовці робітників з термомодернізації будівель.

????В умовах воєнного стану, Україна стає першочерговим учасником глобальних зусиль щодо підвищення рівня енергоефективності. Регулярно зростає необхідність залучення до цього процесу широкого кола фахівців і саме професійно-технічна освіта грає визначальну роль у підготовці кваліфікованих робітників, здатних впроваджувати технології термомодернізації будівель.
????????Вдалим прикладом для підвищення рівня кваліфікації в підготовці робітників з термомодернізації будівель є актуалізація навчальних програм з включенням сучасних технологій та інноваційних методик навчання, яке допоможе студентам здобути актуальні та конкурентоспроможні знання.
????На теперішній час, завдяки Проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 продовжується навчання здобувачів освіти в рамках короткострокових навчальних програм у сфері енергоефективності та енергозбереження.
????110 слухачів опановують професійні навички за наступними спрямуваннями:
1️⃣«Сучасні системи термомодернізації будівель» – 54 особи
2️⃣«Монтажник віконних та дверних конструкцій» – 28 осіб
«Ізолювальник з термоізоляції» – 28 осіб
Партнерство з будівельними компаніями дозволять фахівцям вивчати вимоги сучасного ринку праці та отримувати практичний досвід від експертів будівельної галузі.
✅Зазначені навчальні заходи сприятимуть підвищенню якості та релевантності професійно-технічної освіти в галузі термомодернізації будівель, забезпечуючи здобувачів освіти сучасними та практичними навичками для успішної кар’єри в даній сфері.
????????Під час реалізації грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується що виконується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України,та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Energy Efficiency and Climate Projects ☘️ в межах проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), який фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) ????????– проводиться підвищення рівня професійно-технічної освіти по підготовці робітників з термомодернізації будівель, яке є важливою умовою для ефективного впровадження енергоефективних технологій у будівельну галузь.
????Детальніше про проєкт: