Обладнання та матеріали для найбільш постраждалих закладів П(ПТ)О

ℹ️Від початку повномасштабного вторгнення Україні довелось зіткнутися з великою кількістю зруйнованих будівель і підприємств, зокрема, серед яких є заклади професійно – технічної освіти. Спільні зусилля національних та міжнародних організацій сприяють швидкому та ефективному відновленню інфраструктури, а також відродженню постраждалих регіонів.
????Саме тому, в рамках реалізації проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» на початку грудня були закуплені обладнання та матеріали для найбільш постраждалих закладів П(ПТ)О.
✅За результатами відкритих торгів для учасників проєкту – закладів професійно – технічної освіти було доставлено:
– вікна та віконні конструкції,
металопластикові двері та інші конструкції.
????????Станом на сьогодні, вже частина закладів П(ПТ)О отримали замовлені конструкції для відновлення своїх приміщень. На теперішній час, триває поставка для інших закладів проєкту не тільки віконних та дверних конструкцій, а й меблів для облаштування спеціалізованих навчальних класів у своїх закладах.
????????????Проєкт виконується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Energy Efficiency and Climate Projects, в межах проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), який фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).