“ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ В ПРОЦЕСІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ “МОНТАЖНИК ВІКОННИХ ТА ДВЕРНИХ КОНСТРУКЦІЙ”

Нагадуємо, що вже цієї п’ятниці 22 грудня 2023 року о 13.00 Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах грантового проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), проводить семінар-тренінг “ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ В ПРОЦЕСІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ “МОНТАЖНИК ВІКОННИХ ТА ДВЕРНИХ КОНСТРУКЦІЙ”.
Всі учасники семінару-тренінгу зможуть ознайомитися із досвідом та практикою в зазначеній сфері від представників ТОВ “ВЕКА УКРАЇНА” та ТОВ “РЕХАУ”.
Запрошуємо вас приєднатися до заходу, вдосконалити навички та отримати актуальні знання у сфері енергоефективності та будівництва. Ви зможете отримати практичний досвід і вивчити нові методи та технології.
Будьте готові до майбутніх викликів у будівництві та розвивайте свої кар’єрні можливості з нами!
Детальніше про проєкт: