УКЛАДЕНО КОНТРАКТ НА ПОСТАЧАННЯ МЕБЛІВ В РАМКАХ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Благодійна організація “БФ “Людина” радий повідомити, що 12 грудня було укладено контракт на закупівлю товарів за результатами проведених відкритих торгів.
Із постачальником, компанією переможцем відкритих торгів було укладено договір на постачання, на умовах DDP, більше 600 одиниць меблів загальною вартістю трохи більше 1,2 млн. грн.
Джерело фінансування закупівлі: Дана закупівля необхідна для облаштування спеціалізованих класів для П(ПТ)О України в рамках проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів професійної освіти в рамках розроблених курсів з енергоефективності. 2.0» (грантова угода № 81298093) #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги / Проєкт МТД: «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Після виготовлення замовлення заклади, які є учасниками проєкту, почнуть отримувати замовлені класні меблі для облашування спеціалізованих навчальних класів у своїх закладах.
Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого етапу нашої роботи!
Детальніше про проєкт: