РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРОЄКТНОЇ ГРУПИ ЩОДО ПЕРЕБІГУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ

Відбулася робоча зустріч проєктної команди в частині освітньої складової проєкту. У режимі обговорення було розглянуто питання впровадження освітньої складової проєкту та вирішення організаційних та методичних питань, що виникають при цьому.
Крім цього, було обговорено впровадження освітніх курсів, які проєкт просуває, розвиває та популяризує, а саме:
1) «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»;
2) «Монтажник віконних та дверних конструкцій»;
3) «Ізолювальник з термоізоляції»;
4) «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель».
Окремим питанням на порядку денному була організація комунікації між викладачами, які викладають відповідні курси в закладах П(ПТ)О, а також питання залучення до викладання окремих тем висококваліфікованих фахівців і практиків з питань термомодернізації, які не входять до штату відповідних закладів П(ПТ)О.
Важливим питанням, яке обговорювалося було питання постійної комінікації із стейкхолдерами проєкту та покращення її якості, а також питання проведення закупівель товарів у межах проєкту для проведення практичних занять із термомодернізації фасадів будівель П(ПТ)О та облаштування спеціалізованих навчальних класів.
Обговорено і скоординовано також короткострокові та довгострокові плани діяльності команди у процесі імплеменації складових проєкту.
Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0), що виконується Energy Efficiency and Climate Projects Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), продовжує реалізацію проєкту.