Реалізація основних положень проекту

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» Благодійний фонд Людина / Charity fund Human в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Energy Efficiency and Climate Projects Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), продовжує реалізацію основних положень проєкту.
Завершилося внесення на платформі «Професійна освіта онлайн», яка курується Міністерство освіти і науки України https://profosvita.online/, першого курсу із чотирьох, а саме: «Монтажник віконних та дверних конструкцій».
Курс підготовлений за підтримки представників передових підприємств у цій сфері в Україні, Асоціації енергоаудиторів України, ТОВ «РЕХАУ», ТОВ «ВЕКА Україна» та представляє собою чудовий бленд теорії та практичних навиків, який допоможе у освоєнні основних навичок у монтажі віконних та дверних конструкцій.
Курс іще знаходиться в процесі тестування і, сподіваємося, незабаром буде відкритий для усіх бажаючих.
Паралельно експертами проєкту ENEFEDU2.0 продовжується робота щодо введення наступних курсів на платформу, а саме: «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» та «Монтажник плоских дахів», а також проводиться аудит якості цих курсів з метою підвищення їхньої інформативності, практичності та інтерактивності.
Вже скоро шукайте на цій платформі новий курс «Передові системи термомодернізації будівель і споруд», підготовлений за технічної підтримки GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH).
Детальніше про проєкт: