ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РОБОТА НАД НАВЧАЛЬНИМ ПОСІБНИКОМ “МОНТАЖНИК ПЛОСКИХ ПОКРІВЕЛЬ”

Проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за сприяння Міністерство освіти і науки України та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), передбачає видання навчального посібника «Монтажник плоских покрівель», робота над яким добігає кінця.
Основною метою посібника є опанування сучасними виробничими технологіями і матеріалами для підвищення кваліфікації у сфері термомодернізації будівель і споруд, зокрема, здобуття часткових компетентностей та додаткових кваліфікацій із професій «Покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів» та інших технологічно суміжних будівельних професій.
Посібник є доповненням Циклу онлайн-тренінгів для педагогічних працівників та здобувачів закладів освіти, що стартує з 7 листопада 2023 року.
Детальніше про проєкт: