РОБОЧА ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ОСВІТНЬОЇ СКЛАДОВОЇ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Наша проєктна команда проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за сприяння Міністерство освіти і науки України та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), сьогодні провела робочу зустріч для підготовки циклу тренінгів та методичного семінару для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням:
1) Передові системи термомодернізації будівель і споруд;
2) Монтажник віконних та дверних конструкцій;
3) Ізолювальник з термоізоляції;
4) Монтажник плоских дахів.
На цій зустрічі обговорювався план дій та докладно визначено, як ми підготуємо цей цінний навчальний досвід для всіх учасників проєкту. Ми ретельно розглядаємо наші цілі та завдання, щоб забезпечити максимальну користь для учасників. Ми впевнені, що ця підготовча робоча зустріч покладе міцний фундамент для успішної реалізації нашого проєкту. Наша команда працює над тим, щоб зробити цей цикл тренінгів найкращим інструментом для підвищення кваліфікації педагогічних працівників та здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності.
Будьте в курсі подальших оновлень щодо підготовки та розкладу тренінгів. Ми вдячні за вашу підтримку та готовність до співпраці. Разом ми зробимо наші заклади професійної освіти більш енергоефективними та стабільними!
Детальніше про проєкт: