Відбулася робоча зустріч проєктної команди

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU 2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), продовжує реалізацію проєкту.
Відбулася робоча зустріч проєктної команди в частині освітньої складової проєкту. У режимі обговорення було розглянуто питання запуску освітньої складової проєкту. Було обговорено впровадження освітніх курсів, які проєкт просуває, розвиває та популяризує це:
1) «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»;
2) «Монтажник віконних та дверних конструкцій»;
3) «Ізолювальник з термоізоляції»;
4) «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель».
Представники закладів учасників проєкту розповіли про освітні курси у межах навчальних планів, про плати щодо запуску (продовження) короткострокових освітніх програм.
Окремим питання на порядку денному була підготовка до проведення циклу онлайн тренінгів як для викладачів, так і для студентів, які плануються до проведення на початку листопада 2023 року.
Обговорено і скоординовано також короткострокові та довгострокові плани діяльності команди у освітній складовій проєкту.