Робоча зустріч команди

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» в межах реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), продовжує реалізацію проєкту.
Відбулася робоча зустріч проєктної команди в частині освітньої складової проєкту.
Було обговорено питання запуску освітньої складової проєкту у звязку із завершеним відбором учасників і можливістю приступати до навчання теорії та практики енергоефективності.
Значна частина зустрічі була присвячена змістовному формуванню навчального посібника «Монтажник плоских покрівель», а також над формуванням курсу першого із чотирьох курсів проєкту «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» на платформі «Професійна освіта онлайн».
Обговорено і скоординовано також короткострокові та довгострокові плани діяльності команди у освітній складовій проєкту.