Міжнародний Симпозіум з Мультидисциплінарного Вивчення Пам’яті

Проєкт «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, виконується благодійною організацією «Благодійний фонд «Людина» у співпраці з Міністерство освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) Energy Efficiency and Climate Projects за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії, був презентований у Мексиці в рамках SIMEM XI.
SIMEM, або ж Міжнародний Симпозіум з Мультидисциплінарного Вивчення Пам’яті, пройшов 12-13 жовтня 2023 року в Заслуженому Автономному Університеті Пуебла вже в одинадцяте. Професор Ігор Лиман, член проєктної команди ENEFEDU 2.0, є членом організаційного комітету SIMEM XI.
Цьогорічна тематика SIMEM – «Соціальні репрезентації пам’яті у конфліктах».
Ігор Лиман та Андрій Ізовіта, представник БФ «Людина», підготували для SIMEM XI півгодинну доповідь «Історії успіху у воєнні часи: ENEFEDU 2.0» (“Stories of success in wartime: ENEFEDU 2.0”).