«Нові можливості у сфері енергомодернізації та підвищення кваліфікації з енергоефективності»

13 вересня 2023 року у офісі GIZ у м. Київ відбувся у гібридному форматі Круглий стіл – презентація «Нові можливості у сфері енергомодернізації та підвищення кваліфікації з енергоефективності», в якому взяли участь, зокрема:
Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»,
Роберт Кюнне, координатор Кластера «Енергоефективність та клімат», GIZ,
Дмитро Петрунін, начальник управління енергоефективності Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України,
представники Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти Міністерства освіти та науки України.
БФ «Людина» представив на круглому столі свій проєкт #ENEFEDU 2.0. Керівник проєкту Олег Пасько виступив із доповіддю щодо Напрямів впровадження грантового проєкту «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів професійної освіти в рамках розроблених курсів з енергоефективності 2.0», яку мали змогу послухати усі 50 закладів П(ПТ)О, які на цей час мають меморандум про взаєморозуміння із GIZ – майбутні учасники проєкту.