ENEFEDU 2.0

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» реалізує проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Учасники попереднього проєкту з енергоефективності поділилися своїми враженнями від безпосередньої участі в ньому.
Так, керівництво Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» повністю задоволено участю в проєкті з енергоефективності. Основними позитивними моментами стали суттєва матеріальна підтримка закладу; якісне навчання із залученням високопрофесійних спеціалістів провідних компаній; можливість реалізувати отриманні знання на практиці.
Якщо Ваш заклад має Меморандуму про співпрацю з GIZ, впроваджує у 2023-2024 навчальному році не менше трьох короткострокових програм у сфері енергоефективності (Сучасні системи термомодернізації будівель і споруд; Монтажник віконних і дверних конструкцій; Ізолювальник з термоізоляції; Монтажник плоских покрівель), має не менше 35 осіб, які навчаються за вищезазначеними програмами, може похвалитися наявністю відповідних викладачів, які підвищили свою кваліфікацію за відповідними програмами в рамках попередніх проєктів GIZ, та має необхідність у відновленні та термомодернізації навчальних приміщень, майстерень, гуртожитку за принципом «Learning by doing», має ушкодження та руйнування від військової агресії росії проти України, має внутрішньо переміщених осіб-здобувачів професійних кваліфікацій, які проживають у гуртожитку закладу, то Ваш заклад може взяти участь у проєкті № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 , що реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Слідкуйте за новинами.