Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» реалізує проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Своїми враженнями від реалізації попереднього проєкту з енергоефективності, а також здобутками навчального закладу від участі в останньому поділилась пані Валерія Миколаївна Докторович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну.
Вона зазначила, що проєкт з термомодернізації виправдав абсолютно всі очікування, які було на нього покладено. Серед сильних сторін проєкту було відмічено методичне забезпечення, якісний командний супровід, матеріальна підтримка, зручність у комунікації. Пані Валерія дала пораду інтегрувати розроблені та прослуханіі курси у всі професії будівельної галузі всім наступним учасникам подібних проєктів.
Якщо Ваш заклад має Меморандуму про співпрацю з GIZ, впроваджує у 2023-2024 навчальному році не менше трьох короткострокових програм у сфері енергоефективності (Сучасні системи термомодернізації будівель і споруд; Монтажник віконних і дверних конструкцій; Ізолювальник з термоізоляції; Монтажник плоских покрівель), має не менше 35 осіб, які навчаються за вищезазначеними програмами, може похвалитися наявністю відповідних викладачів, які підвищили свою кваліфікацію за відповідними програмами в рамках попередніх проєктів GIZ, та має необхідність у відновленні та термомодернізації навчальних приміщень, майстерень, гуртожитку за принципом «Learning by doing», має ушкодження та руйнування від військової агресії росії проти України, має внутрішньо переміщених осіб-здобувачів професійних кваліфікацій, які проживають у гуртожитку закладу, то Ваш заклад може взяти участь у проєкті № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 , що реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Слідкуйте за новинами.