Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Людина» реалізує проєкт № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Оскільки проєкт йде під номер 2.0, то за законами логіки припускається, що є проєкт 1.0. Таким проєктом був проєкт «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О в рамках розроблених курсів з енергоефективності» (грантова угода № 81288455), учасниками якого було 5 професійно-технічних закладів із усієї України, а саме:
Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти
Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту
Запорізьке вище професійне училище
Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну
Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.
На жаль, згідно із умовами гранту 2.0 ці учасники не можуть взяти участь, але вони можуть поділитися враженням від безпосередньої участі у подібному проєкті.
Пані Олена Алатаєва, заступник директора з навчально-виробничої роботи Регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області зазначила, що проєкт з термомодернізації, учасником якого був навчальний заклад, виправдав всі очікування, які було на нього покладено. Сильною стороною проєкту виступила можливість відпрацювання та удосконалення практичних навичок на реальних об’єктах.
Пані Олена порекомендувала наступним учасникам подібних проєктів ставитися із відповідальністю до навчання, розробити та чітко дотримуватися графіку виконання робіт з практичних навичок, а також побажала успіху всім, хто буде наступними учасниками таких грантових програм.
Якщо Ваш заклад має Меморандуму про співпрацю з GIZ, впроваджує у 2023-2024 навчальному році не менше трьох короткострокових програм у сфері енергоефективності (Сучасні системи термомодернізації будівель і споруд; Монтажник віконних і дверних конструкцій; Ізолювальник з термоізоляції; Монтажник плоских покрівель), має не менше 35 осіб, які навчаються за вищезазначеними програмами, може похвалитися наявністю відповідних викладачів, які підвищили свою кваліфікацію за відповідними програмами в рамках попередніх проєктів GIZ, та має необхідність у відновленні та термомодернізації навчальних приміщень, майстерень, гуртожитку за принципом «Learning by doing», має ушкодження та руйнування від військової агресії росії проти України, має внутрішньо переміщених осіб-здобувачів професійних кваліфікацій, які проживають у гуртожитку закладу, то Ваш заклад може взяти участь у проєкті № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» (ENEFEDU 2.0) #GIZ_ENEFEDU2.0 , що реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Слідкуйте за новинами.