ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА “МОНТАЖНИК ВІКОННИХ ДВЕРЕЙ ТА ДВЕРНИХ КОНСТРУКЦІЙ”

Навчальний посібник «Монтажник віконних та дверних конструкцій» розробляється в процесі реалізації проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Завершується підготовка розділів, що містять інформацію та довідкові дані стосовно змісту і структури освітньої програми, кваліфікаційних вимог до встпуника на освітню програму, змісту компетентностей та модулів навчальної програми, примірний поурочно-тематичний план, засоби контролю.

Запрошуємо представників П(ПТ)О долучитись до створення методичного кейсу до посібника та пропонуємо додати власні напрацювання, розробки методичного та практичного характеру, презентації, посилання на інтерактивні матеріали, тощо, задля всебічного обміну та покращення навчального процесу в цілому.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до пані Вікторії Лемещенко-Лагоди

v.lemeshchenkolagoda@gmail.com