МОНІТОРИНГОВИЙ ВІЗИТ ДО ЗАПОРІЖЖЯ У РАМКАХ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

27 квітня 2023 року відбувся моніторинговий візит до ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Вікторії Константінової, представниці команди проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Наразі у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відбувається заміна віконних конструкцій фасаду навчального корпусу, зруйнованих вибуховою хвилею, планується подальше утеплення будівлі. Всі роботи виконуються учнями і слухачами короткотермінових курсів під керівництвом майстрів виробничого навчання, що пройшли відповідну підготовку в рамках програми.

В рамках моніторингового візиту відбулись зустрічі із заступником директора з навчально-методичної роботи ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Оленою Кулинич, майстрами виробничого навчання, учнями і слухачами короткотермінових курсів.

Вікторія Константінова, поміж іншого, взяла участь у Дні відкритих дверей ДНЗ «Запорізьке ВПУ», на якому були представлені і проміжні результати проєкту.